Competició Volei Platja categoría ALEVÍ Escolar

El sistema de cometició per a la CATEGORÍA ALEVÍ es el seguent:
Es realitza una lligueta a una volta y després es realitzarán creuaments de semifinals els dos primers de cada grup.
Els grups y el seu calendari son els seguents:
    Grup: A
          Jornada             1                                                                    Data       09-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        C.V. OLIVA
– A                                  C.V.
GANDIA VITALDENT
                                        C.V. OLIVA
– C                                  CEIP JOAN
23 HORTET DE ANNA
          Jornada             2                                                                    Data       16-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        C.V.
GANDIA VITALDENT                    C.V. OLIVA
– C
                                        CEIP JOAN
23 HORTET DE ANNA         C.V. OLIVA – A
          Jornada             3                                                                    Data       23-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        C.V.
GANDIA VITALDENT                    CEIP JOAN
23 HORTET DE ANNA
                                        C.V. OLIVA
– C                                  C.V. OLIVA
– A
    Grup: B
          Jornada             1                                                                    Data       09-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        C.V. OLIVA
– C                                  C. ABECE
                                        C.V. OLIVA
– D                                  ESCOLAPIAS
GANDIA – A
          Jornada             2                                                                    Data       16-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        C. ABECE                                        C.V. OLIVA
– D
                                        ESCOLAPIAS
GANDIA – A                    C.V. OLIVA
– C
          Jornada             3                                                                    Data       23-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        C. ABECE                                        ESCOLAPIAS
GANDIA – A
                                        C.V. OLIVA
– D                                  C.V. OLIVA
– C
Grup: C
          Jornada             1                                                                    Data       09-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        REAL DE
GANDIA C.F.- A                    C.V.
GANDIA
                                        REAL DE
GANDIA C.F. – B                   CAÑAMAS
VOLEI OLIVA
          Jornada             2                                                                    Data       16-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        C.V.
GANDIA                                    REAL DE
GANDIA C.F. – B
                                        CAÑAMAS
VOLEI OLIVA                     REAL DE
GANDIA C.F.- A
          Jornada             3                                                                    Data       23-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        C.V.
GANDIA                                    CAÑAMAS
VOLEI OLIVA
                                        REAL DE
GANDIA C.F. – B                   REAL DE
GANDIA C.F.- A
    Grup: D
          Jornada             1                                                                    Data       09-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        ESCOLAPIES
GANDIA- B                    C.F.S. LA
SAFOR
                                        CEIP JOAN
23 BAR IVAN                     CEIP JOAN
23
          Jornada             2                                                                    Data       16-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        C.F.S. LA
SAFOR                              CEIP JOAN
23 BAR IVAN
                                        CEIP JOAN
23                                  ESCOLAPIES GANDIA- B
          Jornada             3                                                                    Data       23-abr-16
          hora                      Equip
Local
                                  Equip
Visitant
                                        C.F.S. LA
SAFOR                              CEIP JOAN
23
                                        CEIP JOAN
23 BAR IVAN                     ESCOLAPIES
GANDIA- B
           
A %d blogueros les gusta esto: